Одразу відчутно, що маєш справу з професіоналами. Розуміють з пів слова, творчо підходять до роботи, пропонують креативні рішення, легко і доступно пояснюють. Пропонують 101 ідею для втілення, все узгоджують, запитують, цікавляться твоїм баченням. Задоволена результатом роботи на всі 100%

Олександра

Дякуємо компанії «Антураж» і особисто Ользі Білоус за високий професіоналізм у розробці проєктної документації для нашого будинку!

Ми в захваті, наскільки грамотно і креативно розпланована прибудинкова територія, кожен куточок землі продуманий і неповторний. Всі, хто бачили наш проєкт, кажуть, що це справжній ботанічний сад!

Ольга

Свій відгук залишаю вперше, бо ніколи немаю на це часу , але на цей раз мені настільки сподобалась робота, що не можу не поділитись нею з друзями.

В минулому році ми вирішили зробити дизайн біля свого будинку. Спочатку самі пробували,потім зверталися за допомогою до спеціалістів,але все що пропонували воно не зовсім подобалось, було “таке як у всіх”, а хотілося чогось нового. Знайомі порадили дизайнера Олю з бюро Антураж, і тут справа пішла. Я була вражена порядності ,відданості справі і просто приємній людині. Чудова людина прекрасний спеціаліст і звідки в голові стільки назв рослин. Все організували швидко так як часу мало ‚”на носі була зима” , але завдяки професійності колективу все було зроблено вчасно.

Дуже всім дякую за співпрацю! Бажаю в подальшому натхнення, сміливих ідей, нових незвичайних робіт!!!

Cвітлана

Їхав машиною з Вінниці у бік Хмельницького. Одразу за містом бічним зором побачив садовий центр, а мені якраз потрібен був кипарисовик. Розвернувся і заїхав. Був приємно вражений. По-перше, знайшов нутканський кипарисовик, а по-друге − ялину змієподібну. Цю ялинку шукав багато років і знайти не міг в Україні. Привіз із Чехії. А тут одразу на неї натрапив. І асортимент багаторічних квітів та трав також приємно здивували.

Це садово-ландшафтний простір “Антураж”!

Іван

“Антураж”, з вами зручно, приємно і в задоволення. Для мене важливим є розкішний і сучасний асортимент багаторічників. Деревні види теж широко представлені якісним матеріалом. Завжди професійне обслуговування. І особливі враження від виставкових майданчиків – креативно і сучасно!

Ірина

Дуже класний сучасний простір, де можна придбати якісні рослини й побачити приклади їх використання в композиціях та отримати естетичне задоволення.

Лідія