Рік реалізації: 2018

Бувають ділянки, які наче самі підказують, як їх краще облаштувати і надихають на цікаві ідеї. Над однією з таких працювали в місті Бершадь.

Ми почали роботу над проєктом, коли майже всі будівельні роботи були виконані. Мощення, доріжки, альтанка і деякі зони відпочинку вже існували на ділянці. Що порадувало особливо – велика площа і красивий паркан, обвитий декоративним виноградом. Він став ідеальним фоном для злаків і багаторічників, висаджених на території.

Родзинка саду – домашній кінотеатр під відкритим небом, який підкреслює запропоновану нами ідею “Кіножиття”. Для цього було встановлено конструкцію довжиною 4,5 метри з великим отвором. Вдень через нього відкривається чудовий вид на високі посадки злаків, а ввечері, коли з верхньої частини конструкції опускається екран, сад перетворюється в кінотеатр.

Декоративні трави і злаки стають все більш популярними у наших краях. І не дарма. Навіть при зміні сезонів вони прикрашають сад і створюють атмосферу на ділянці. Орнаментальні трави, як їх ще називають, вигідно доповнюють насадження та пом’якшують палітру пейзажу.

Осінні види: